Як випускникам ІнЕУ дипломи вручали. Фото

7 липня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу в урочистій обстановці відбулося вручення дипломів студентам-випускникам Інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі (директор Гораль Ліліана Тарасівна).

Вже традиційно захід почався з виконання гімну «Гаудеамус». З привітальним словом виступили: Гораль Ліліана Тарасівна (професор, доктор економічних наук), міський голова Івано-Франківська Марцінків Руслан Романович (колишній випускник кафедри економіки підприємства), Отець Андрій (парох церкви Св. Петра і Павла), Мандрик Олег Миколайович (доктор технічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи), Кафка Софія Михайлівна (кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри обліку і аудиту), Фадєєва Ірина Георгіївна (професор, доктор економічних наук, завідувач кафедрою фінансів), Данилюк Микола Олексійович (доктор економічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, завідувач кафедрою економіки підприємства), Станьковська Ірина Мирославівна (кандидат економічних наук, доцент, заступник завідувача кафедрою менеджменту і адміністрування) і побажали випускникам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів, і знання, які вони отримали в університеті, щоб неодмінно стали запорукою вагомих здобутків і допомогли їм досягти омріяних вершин у їхній майбутній діяльності.

Інститут економіки та управління у нафтогазовому комплексі випустив дипломованих бакалаврів та спеціалістів з спеціальностей «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Економіка підприємства», «Менеджмент».

Від імені усіх студентів-випускників випускниця Інституту економіки і управління в нафтогазовому комплексі, студентка групи ЕКП-12-1 Сорока Христина-Ірина висловила подяку усім викладачам, які дали цінний багаж знань та вмінь.

Свято супроводжувалося музичним виступом студентів Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі Василя Шабіни, Інни Гринишин, Ольги Тишківської та Олесі Заячківської. Ведуча свята – студентка інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі Тетяна Данилюк.

Як випускникам ІнЕУ дипломи вручали. Фото, фото-1
Як випускникам ІнЕУ дипломи вручали. Фото, фото-2
Як випускникам ІнЕУ дипломи вручали. Фото, фото-3
Як випускникам ІнЕУ дипломи вручали. Фото, фото-4
Як випускникам ІнЕУ дипломи вручали. Фото, фото-5
Як випускникам ІнЕУ дипломи вручали. Фото, фото-6
Як випускникам ІнЕУ дипломи вручали. Фото, фото-7
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська випускники вручення дипломів ІнЕУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі