• Головна
  • Дерматоскопія в Івано-Франківську! Новий метод визначення злоякісних утворень шкіри
Новини компаній
11:52, 11 липня 2016 р.

Дерматоскопія в Івано-Франківську! Новий метод визначення злоякісних утворень шкіри

Новини компаній

Не секрет, що новоутворення шкіри ( «родимки») є однією з найбільш частих причин звернення пацієнта до дерматовенеролога.

Даний факт стає зрозумілим, якщо згадати, що новоутворення шкіри діляться на доброякісні та злоякісні (в тому числі одне з найнебезпечніших захворювань - меланома). Ситуація ускладнюється тим, що нерідко доброякісні новоутворення під впливом несприятливих факторів (надмірна інсоляція (перебування під відкритим сонцем), травматизація і т.д.) можуть перерости в злоякісні утворення!

меланома

меланома

Як зрозуміти чи новоутворення на шкірі є безпечним? Продовжує воно залишатися доброякісним або переросте в злоякісне? Чи є необхідність видаляти всі новоутворення шкіри або досить спостерігати за ними? Відповідь знайдена!

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» з'явилася унікальна можливість обстежувати будь-які новоутворення шкіри за допомогою нетравматичного, безболісного та високоінформативного методу, який називається дерматоскопія.

дерматоскопія 1

дерматоскопія 1

Дерматоскопія - це візуальний метод огляду шкірних покривів, який з успіхом застосовується більше 10 років в країнах Америки, Європи та Австралії. За допомогою спеціального приладу-дерматоскопа лікар отримує десятикратне збільшення родимки і інших новоутворень шкіри. Це дозволяє більш ретельно вивчити її структуру. Якщо структура неоднорідна, несиметрична, не має чітких меж, то це, як правило, говорить про її злоякісному характері.

Цей метод дослідження не має протипоказань і застосовується для діагностики практично всіх новоутворень шкіри. Рекомендується проводити дослідження особливо особам зі світлою шкірою, які мають більше 5 родимок, особливо якщо їх розмір перевищує 0,5 см.

Показання до дерматоскопії: різке збільшення кількості та розмірів новоутворень, зміна їхньої форми, нерівномірне забарвлення, свербіж, печіння, поколювання і напруга, випадання волосся з поверхні новоутворення, поява тріщин, довго незаживаючих виразок в ділянці новоутворення, лущення та ін.

Особливо уважними необхідно бути після активної засмаги та сонячних опіків. Неконтрольовані дози ультрафіолету є найбільшим поштовхом, який здатен викликати процеси злоякісного переродження клітин.

В медичному центрі «Оксфорд Медікал» ви можете пройти консультацію у досвідченого дерматолога, записавшись за телефоном: (0342) 777 299; (050) 3 777 299; (097) 4 777 299

Витратьте півгодини свого часу на обстеження себе і своїх близьких, щоб попередити розвиток онкологічних захворювань шкіри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #дерматоскопія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...