• Головна
  • Шукати підробіток у Івано-Франківську стало набагато легше: містянам допомагає Кабанчик
Новини компаній
13:35, 25 липня 2016 р.

Шукати підробіток у Івано-Франківську стало набагато легше: містянам допомагає Кабанчик

Новини компаній

Тема вигідного підробітку актуальна для багатьох жителів Івано-Франківська. Комусь додаткова робота допомагає легше пережити кризові часи, а когось рятує від вимушеного безробіття.

Пошук вигідних вакансій – окрема тема для розмови, бо в цій категорії занадто багато пропозицій від шахраїв або просто невигідних завдань. Саме тому для багатьох містян справжній підробіток в Івано-Франківську асоціюється з сервісом Kabanchik.ua – українським сайтом, який допомагає замовникам і виконавцям швидше знаходити одне одного.

Пошук підробітку займає хвилини
«Я довго шукав можливість підробляти, не витрачаючи на пошук вакансій по декілька годин на день», - розповідає житель Івано-Франківська Ярослав. – «Традиційні методи пошуку застаріли – тож мало з’явитися щось нове у цій сфері. Для мене цим новим став сервіс Кабанчик: варто було зареєструватися, і я майже кожного дня маю підробіток. Це переважно разові завдання, але так легше: на роботу йде небагато часу, і оплата за працю достойна».

Шукати підробіток у Івано-Франківську стало набагато легше: містянам допомагає Кабанчик, фото-1

В яких сферах краще підробляти?
Загалом сервіс допомагає знаходити додаткову роботу у декількох сотнях категорій: від найпростішого підробітку без кваліфікації до професійної допомоги. Наприклад, достатньо мати власний транспорт, щоб брати завдання по вантажоперевезенням на Kabanchik.ua: від кур’єрської доставки товарів до допомоги у квартирних чи офісних переїздів та вивезення сміття.

Шукати підробіток у Івано-Франківську стало набагато легше: містянам допомагає Кабанчик, фото-2

Серед замовників – тобто роботодавців – переважно прості містяни. Тому найбільш поширені сфери для підробітку стосуються допомоги з побутовими справами. Завжди є попит на таких фахівців:

  • домашній майстер (переважно електрик та сантехнік, а ще мебляр, спеціаліст з ремонту);
  • спеціаліст з клінінгу (часто замовляють повне чи часткове квартирне прибирання);
  • майстер з ремонту техніки (електронної та побутової);

спеціаліст з будівництва та ремонту і багато іншого.

Шукати підробіток у Івано-Франківську стало набагато легше: містянам допомагає Кабанчик, фото-3

Помітні переваги для замовників і виконавців
Якщо замовити, наприклад, ремонт ноутбуку через сайт, це вийде швидше, дешевше та надійніше, аніж ремонт у невідомого приватного майстра чи у сервісному центрі. Спеціалісти, зареєстровані на Кабанчику, мають велику мотивацію, бо їх заробіток напряму залежить від якості роботи. Це стосується кожної сфери, у яких можна шукати підробіток.

Для того, що стати виконавцем і шукати додаткову роботу за лічені хвилини, треба пройти процедуру реєстрації та перевірки. Вона займає близько 20 хвилин, є дуже простою і безкоштовною. Після цього можна обирати підходящі категорії, підписуватись на розсилку повідомлень про нові завдання і знаходити підробіток без жодних зайвих витрат часу. Франківці все більше довіряють виконавцям з сервісу – а це основа для появи стабільно великої кількості завдань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кабанчик
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...