Науковець ПНУ провів дослідження в німецькому інституті

У період з 1 квітня по 30 червня 2016 року провідний фахівець кафедри біохімії та біотехнології Інституту природничих наук Ігор Юркевич проводив дослідження в Інституті Макса Планка з Імунології та Епігенетики у місті Фрайбург (Федеративна Республіка Німеччина).

Дослідження проводилися в рамках реалізації наукового ґранту "Спільні експериментальні стипендії для Центральної та Східної Європи під егідою Федерації європейських біохімічних товариств (Federation of European Biochemical Societies)" у лабораторії доктора Ендрю Поспісіліка (J. Andrew Pospisilik), повідомили у прес-службі ПНУ, передає 0342.ua.

Впродовж досліджень проводився пошук мутацій в геномі плодової мушки Drosophila melanogaster, що виникли в результаті споживання високобілкової їжі протягом багатьох поколінь та вплинули на тривалість її життя, а також експресії цих генів на рівні матричних РНК в головному відділі комах.

З використанням аналітичного методу Western Blot було проведено визначення специфічних білків, що є компонентами інсулінового, TOR та AMPK сигнальних шляхів або маркерами інтенсивності автофагії.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська ПНУ наукове дослідження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі