![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
12:26, 23 липня 2016 р.
У Бразилію на Олімпіаду поїдуть п’ятеро спортсменів з Прикарпаття
15 липня під час засідання Виконкому Національного олімпійського комітету був затверджений склад Олімпійської збірної України для участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).
Президент НОК Сергій Бубка оголосив, що на даний момент склад команди налічує 205 спортсменів у 27 видах спорту.
Водночас, на листі очікування міжнародних федерацій водних видів спорту і каное знаходяться ще 5 українських плавців, а також екіпаж чоловічої байдарки-двійки, що мають потенційні шанси для участі в Іграх – відповідна інформація з’явиться найближчими днями.
Івано-Франківську область на Іграх представлятимуть: борець вільного стилю Андрій Квятковський, борчиня Тетяна Кіт (їде у статусі запасної), важкоатлетка Вероніка Івасюк (їде у статусі запасної), легкоатлетка Галина Облещук, а також легкоатлетка Христина Стуй, яка за документами представляє Київ, але народилася в Угринові поблизу Івано-Франківська.
Нагадаємо, що Олімпіада відбудеться з 5 по 21 серпня у Ріо-де-Жанейро (Бразилія).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...