Активну молодь зі всієї України запрошують до інтеграційного табору у Верховині

До участі в інтеграційному молодіжному таборі в Карпатах «МіжCulturнa Labораторія» запрошуються молоді активісти. Табір організовується командою Молодіжної організації «СТАН» в рамках проекту «Діалог та примирення в регіонах України» за фінансової підтримки Natoinal Endowment for Democracy (NED) із залученням експертів та тренерів.

Табір відбуватиметься  в смт. Верховина, Івано-Франківської області протягом 5 днів (з 1 до 5 серпня 2016р). Учасники виїзного кемпінгу зможуть спробувати себе в якості лідерів думок і охопити різні методики та теми.

До участі в таборі запрошуємо активістів з усіх регіонів України!
В програмі табору:

 • форум-театр,
 • основи проектного менеджменту,
 • діалогові практики,
 • громадський активізм,
 • медіа досвідченність,
 • конфліктологія,
 • ігри з ситуативним моделюванням.

Фінальною частиною табору стане "Марафоні ідей" у формі хакатону, де, за допомогою модераторів та експерті, в учасники зможуть отримати фінансування на реалізацію власних діалогових ініціатив.  
Табір "МіжCulturна Labораторія" не є религійним або політичним майданчиком.
Технічна організація табору:

 • наметове містечко для 50 осіб буде організовано в горах біля смт Ворохта (Івано-Франківська обл.) поруч із річкою;
 • молодіжна організація СТАН забезпечує всіх учасників потрібним обладнанням, але якщо є улюблений спальник або супер зручна палатка, то можна за бажанням брати, але попередньо повідомити координаторів;
 • до Івано-Франківська учасники добираються самі. Організатори на місці відшкодовують 50% оплати за проїзд (в межах України та за наявністі оригінальних проїзних документів). Дорога учасників з Івано-Франківська до Ворохти сплачується організаторами;
 • харчування базове 3-разове (за рахунок організаторів).

Організатори табору заохочують учасників стати волонтерами та долучитись до облаштування наметового містечка. Для цього потрібно покласти відмітку «Так» у відповідному пункті реєстраційної форми та прибути на місц проведення табору на день раніше. Волонтери отримають 100% відшкодування за проїзд! 
Кількість обмежена!
Вік учасників: від 16 років. (Можуть бути виключення за рішенням організаторів)
Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Превага надаватиметься випускникам програм «Active Citizen» та «Діалог та примирення в Україні», а також активістам з числа внутрішньо переміщених осіб з Луганської, Донецької, Вінницької, Одеської, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей. Організатори табору покривають базове харчування та 50% транспортних витрат.
Реєстраційна форма https://docs.google.com/forms/d/1w1DuNZ0xfWDWW3bCeSX0rcpLXmGEYD8zGoDILtauDyc/edit?usp=drive_web.

Остання дата подачі заявки – 24 липня 2016р до 23:59

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська інтеграційний табір табір для молоді Верховина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі