• Головна
  • Мешканців Івано-Франківська запрошують долучитися до розробки стратегії розвитку міста-2027
13:00, 20 липня 2016 р.

Мешканців Івано-Франківська запрошують долучитися до розробки стратегії розвитку міста-2027

В обласному центрі Прикарпаття вперше розробляється довгострокова стратегія розвитку на наступні 10 років. Адже донині від 1999 року місто мало 3 п’ятирічні стратегічні плани. Тепер планування майбутнього Івано-Франківська сягатиме 2027 року.

Цьогоріч розробкою стратегії займається економічний блок Івано-Франківської мерії за участі активної міської спільноти та за допомогою українсько-канадського проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС). Представники бізнес-середовища та громадського сектору, міські депутати та муніципальні посадовці, науковці увійшли до складу відповідної робочої групи.

Процес творіння стратегії охоплюватиме декілька етапів:

Зараз проводиться детальний аналіз соціально-економічну ситуацію в Івано-Франківську, формується профіль громади. Проводиться анкетування у форматі інтерв’ю з керівниками підприємств та підприємцями міста. Також до розробки стратегії просять долучатися небайдужих містян шляхом проведення опитувань. Окрім того, за іншим напрямом проекту ПРОМІС в місті досліджується місцевий бізнес-клімат з подальшим виробленням рекомендацій щодо його покращення.

До того ж на етапі стратегічного планування значна увага приділятиметься індикаторам досягнення поставлених цілей. Це слугуватиме основою для подальшого моніторингу діяльності з реалізації запланованих проектів.

Тому жителів Івано-Франківська просять долучатися до розробки стратегії, зокрема брати участь в опитуваннях, подавати свої пропозиції щодо стратегічних напрямів розвитку міста.

"Важливою є думка різних верств – це і бізнес-спільнота, й громадський сектор, і службовці, медики, освітяни, журналісти, науковці, студенти та ін. Питання для обговорення стосуватимуться бачення громади щодо розвитку міста загалом, а також вибору пріоритетних напрямів та проектів для втілення в Івано-Франківську зокрема", ― пояснює начальник управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківського міськвиконкому Надія Кромкач.

Франківці мають змогу висловити свої думки з приводу життєдіяльності міста, заповнивши онлайн-анкету за посиланням:  goo.gl/forms/JfBGYPhRLk5vmznw1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #стратегія розвитку міста до 2027 року #розвиток Івано-франківська
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...