![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
15:50, 25 липня 2016 р.
Від початку року вже п'ятеро франківських породіль відмовилися від своїх малюків
Від початку року в Івано-Франківську зареєстровано п'ятеро покинутих новонароджених дітей.
Про це 21 липня на засіданні міськвиконкому, під час розгляду рішення про державну реєстрацію народження однієї з покинутих дітей, повідомила начальник відділу служби у справах дітей Тетяна Гищук, інформує 0342.ua.
У розмові з нашим кореспондентом вона розповіла, що від трьох малюків породіллі відмовилися у пологовому будинку. Одна з них пояснила своє рішення тим, що не в змозі матеріально забезпечити малюка. Ще двох новонароджених знайшла поліція.
"Серед покинутих дітей троє хлопчиків і дві дівчинки. І наразі доля цих діток складається позитивно, адже у нас є черга усиновлювачів, які бажають взяти цих дітей на виховання. Тож триває процедура їхнього усиновлення", — зазначила Тетяна Романівна.
Вона також наголосила, що у кожному випадку відмови від дитини соціальні служби проводять консультації з породіллями і докладають усі можливі зусилля аби уникнути відмов.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...