«Івано-Франківськтеплокомуненерго» заборгувало «Нафтогазу» 111 мільйонів гривень за газ

20 липня у залі проведення нарад Івано-Франківського «Укртелекому» відбулася загальноукраїнська селекторна нарада, яку організував і провів заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк.

Головним питанням, що розглядалося під час цього заходу, було підготовка житлово-комунального господарства України до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, повідомили у  ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», пише 0342.ua.

Після завершення наради директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Василь Рущак поділився інформацією щодо нинішнього стану підготовки підприємства до нового опалювального сезону.

Зокрема він зазначив, що роботи з підготовки до опалювального сезону 2016/2017 проводяться у відповідності до розроблених і затверджених організаційно-технічних заходів і підготовки підприємства, загальна вартість яких складає 6555,939 тисяч грн. Проведені роботи з гідравлічного випробування теплових мереж підприємства, протяжність яких складає 131,405 км. Через великий фізичний знос і довготривалу експлуатацію теплових мереж виявлено 82 пориви з яких 43 нині вже ліквідовано. На сьогодні ведуться роботи на семи ділянках. Проблемним питанням ремонту теплових мереж є відсутність коштів, що значно впливає на терміни виконання робіт.

Станом на 20 липня завершені ремонтні роботи на 16 котельнях та на 10 ЦТП. Нині ведуться ремонтні роботи на 9 котельнях та 18 ЦТП. І тут значною мірою позначається відсутність обігових коштів, що впливає на терміни і якість проведення ремонтних робіт. Фінансові надходження підприємства через дію Постанови Кабміну № 217 спрямовуються до НАК «Нафтогазу України», залишаючи підприємства комунального комплексу у фінансовій скруті.

Станом на 17 липня заборгованість підприємства за спожитий природний газ по НАК «Нафтогаз України» становить 111,580 млн. грн., в тому числі пені і штрафні санкції складають 57,826 млн. грн. Невідшкодована різниця в тарифах, яка не передбачена жодними нормативними документами станом на 01.07.2016 р. для населення складає 8,190 млн. грн., для бюджетних організацій – 32,030 млн. грн.

Тим не менше, станом на 20 липня проведено діагностику 18 котлів на котельнях підприємства. Із запланованих 600 повірок приладів КВПіА на котельнях підприємства повірено 380. З початку міжопалювального сезону на сьогодні встановлено 62 вузли обліку теплової енергії. Ведуться роботи з реконструкції котельні на вулиці Військових Ветеранів, 8А. Ці роботи проводяться підрядною організацією згідно проекту ЄБРР «Реконструкція та модернізація систем централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська». Також ведуться роботи по реконструкції котельні на вулиці Медичній, 17А.

За спожитий природний газ у 2015 році у відповідності до договірних зобов’язань з НАК «Нафтогаз України» підприємство розрахувалося в повному обсязі, тобто 100%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наразі до опалювального сезону область готова лише на 50%

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська газ борг Івано-Франківськтеплокомуненерго Нафтогаз
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі