• Головна
  • «Говерла» здобула надважливу перемогу над «Азовмашем»
09:39, 28 березня 2012 р.

«Говерла» здобула надважливу перемогу над «Азовмашем»

У вчорашньому  домашньому поєдинку івано-франківським ведмедям вдалось вибороти важливу з турнірної точки зору перемогу над "Азовмашем" із рахунком 71:69.

Гості домінували протягом майже всієї першої половини, в якій гравці івано-франківської команди не реалізували жоден із 13-ти кидків із-за дуги. Ключову роль у перевазі «Азовмашу» відіграли Ріккі Мінард, який за дві чверті здобув 15 очок, й Артур Дроздов, на рахунку якого 4/4 дальніх пострілів. У підсумку перевага маріупольців перед на великою перервою склала п’ять очок 31:36.

Однак протягом третьої чверті Кевін Тіггс та Ерік Колмен організували камбек, після якого івано-франківська команда не лише відіграла відставання, а й вийшла вперед. Тож заключна десятихвилинка минула у напруженій боротьбі, причому обидві команди демонстрували яскравий швидкий баскетбол. Своєрідною кульмінацією гри став влучний триочковий кидок Віктора Герасимчука ,лише 2-й із 21 дальнього пострілу у виконанні господарів,  за дві з половиною хвилини до фінальної сирени. Після нього перевага «Говерли» сягнула восьми пунктів, а до кінця матчу навіть зросла.

Ерік Колмен, який після низки невиразних ігор нарешті нагадав про себе, відзначився 17 очками та 4 підбираннями, а крім того, досягнув позначки в 1000 очок у чемпіонаті Суперліги. Кевін Тіггс завершив матч із 15 очками, 4 підбираннями та 4 передачами в активі. Маркус Вокер приніс «Говерлі» 11 очок. Брайан Грін став автором дабл-даблу: 10 очок + 10 підбирань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію