
14:33, 2 квітня 2012 р.
Івано-Франківська ОДА – переможець всеукраїнського турніру з міні-футболу
За підсумками всеукраїнського турніру з міні-футболу серед команд обласних державних адміністрацій, райдержадміністрацій та виконкомів міських рад «Граємо за Україну разом!» команда Івано-Франківської ОДА здобула перше місце в турнірі та завоювала Кубок.
Про це сьогодні, 2 квітня, ЗІКуповідомили в прес-службі ОДА.
Друге місце зайняла команда Донецької облдержадміністрації, третє – Кіровоградської.
Фінальні змагання проходили 31 березня - 1 квітня в Київському спорткомплексі «Сокіл».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:59
26 червня
08:59
26 червня
11:57
25 червня
Оголошення
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
11:28, 18 червня
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня

Коментарі