Німецький досвід діяльності добровільних пожежних дружин запроваджують у громадах Прикарпаття

Сьогодні розпочав роботу триденний тематичний семінар «Удосконалення організації діяльності добровільних пожежних дружин (команд) у сільських і селищних громадах».

Його проводить Івано-Франківський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій за підтримкою і сприянням Фонду Ганса Зайделя (ФРН) та спільно з управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

Цільова група учасників включає сільських і селищних голів, які працюють над створенням добровільних пожежних дружин (команд), відповідно до Порядку функціонування добровільної пожежної охорони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 року №564. Також участь беруть керівники і члени добровільних пожежних дружин, керівники підрозділів місцевої пожежної охорони.

До роботи семінару залучені викладачі з ФРН Юрген Вальхсхьофер і Вальтер Шваб, які у першому півріччі цього року вже брали участь у реалізації німецько-українського проекту міжнародної технічної допомоги «Сприяння розвитку добровільних пожежних дружин (команд) у громадах Івано-Франківської області», а також працівники управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області.

На семінарі буде презентовано досвід організації роботи добровільних пожежних формувань у сільських громадах, набутий учасниками проекту протягом першого півріччя 2016 року у рамках реалізації цього проекту, відбудеться дискусія та обмін досвідом діяльності добровільних пожежних формувань.

На другий день семінару заплановано виїзне практичне заняття на базі Вишківської сільської ради Долинського   району із презентацією досвіду діяльності добровільної пожежної команди і втілення проекту створення підрозділу місцевої пожежної охорони у селі Вишків.

У третій день семінару буде презентовано виданий у рамках проекту збірник методичних рекомендацій та матеріалів «Створення підрозділів добровільної пожежної охорони», який зможуть отримати усі сільські і селищні ради нашої області.

Для ознайомлення із досвідом роботи органів місцевого самоврядування Прикарпаття у сфері пожежної безпеки у семінарі беруть участь представники Київської та Чернігівської областей.

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська добровільніпожежнідружини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі