З 15 по 29 вересня температура на Землі значно підвищиться

У період з 15 до 29 вересня відбудеться унікальне астрономічне явище – паралелізм Венери і Юпітера. Венера буде відбивати сонячне світло в 10 разів сильніше від Юпітера, і її світло нагріє гази Юпітера, випустивши в космос безпрецедентну кількість водню. І коли ця воднева хмара дійде до Сонця, на його поверхні відбудеться потужний вибух, в результаті якого температура Сонця підніметься до більш ніж 9000 градусів за Кельвіном. Після чого наше світило змінить світло з червоно-жовтого на синє.

Щоб повернути собі нормальну температуру, Сонцю знадобиться два тижні, які і пройдуть в зазначений період з 15 по 29 вересня 2016 року. Глава NASA Чарльз Болден надав адміністрації Президента США Обами документ на тисячу сторінок, в якому детально описуються причини і наслідки цієї події.

Без сумніву, це космічний процес відчують на собі всі люди Землі. Сонце, хоч і стане світити значно слабше, вивергатиме набагато більше тепла, що сильно підвищить температуру на нашій планеті. NASA очікує, що температурне коливання не перевищить 13 градусів за Цельсієм, але точні розрахунки зробити поки не може.

За зовнішніми ознаками, тьмяність сонячного світла буде нагадувати двотижневу полярну ніч, тільки з різким підвищенням температури. Навіть якщо NASA не помиляється в своїх розрахунках, таке різке підвищення температури загрожує жахливими природними катаклізмами – таненням льодів в холодних регіонах, в результаті чого різко підвищиться рівень світового океану і більшість прибережних міст буде затоплено. Страшна спека загрожує екваторіальній зоні, де люди ризикують бути буквально підсмаженими заживо.

Фахівці з NASA не здатні на 100% передбачити наслідки того, що станеться після тьмяного світла Сонця. Також вони не можуть дати гарантію, що наше світило взагалі відновить свій природний рівень яскравості. Але вони радять не панікувати, оскільки Земля вже неодноразово переживала такі події, правда, забувають додати, що кожне з них супроводжувалося настанням льодовикового періоду на десятки тисяч років. Крім цього, неоповіщення громадськості призводить до думки, що NASA як зазвичай щось приховує і недоговорює, а може і просто дурить.

ЗК
Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська Земля підвищеннятемператури
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі