3D принтери, інтерактивна пісочниця та конструктори LEGO: в Івано-Франківську відкрили наукове містечко. Фото, відео

Сьогодні,  21 вересня, на території  Івано-Франківського національного університету нафти і газу відбулося офіційне відкриття наукового містечка "Нова Енергія", де гостям представили досить цікаві експонати: 3D принтери, інтерактивну пісочницю, конструктори LEGO та багато інших цікавинок.

Самі ж експонати розраховані для дітей. За допомогою ігор їх навчатимуть передовим технологіям, зокрема енергозбереженню, інформує 0342.ua

Як розповів директор науково-дослідницького інституту нафтогазової енергетики та екології Максим Карпаш, проект розрахований для школярів, починаючи від першачків. 

"Наш університет впроваджує нові технології енергозбереження. І цей приклад ми повинні передавати іншим", — каже ректор.

Інтерактивна пісочниця, яка побудована на технології доповненої реальності, завдяки чому пісок перетворюється в цікавий ландшафт:

3D принтери, інтерактивна пісочниця та конструктори LEGO: в Івано-Франківську відкрили наукове містечко. Фото, відео, фото-1 3D принтери, інтерактивна пісочниця та конструктори LEGO: в Івано-Франківську відкрили наукове містечко. Фото, відео, фото-2 3D принтери, інтерактивна пісочниця та конструктори LEGO: в Івано-Франківську відкрили наукове містечко. Фото, відео, фото-3 3D принтери, інтерактивна пісочниця та конструктори LEGO: в Івано-Франківську відкрили наукове містечко. Фото, відео, фото-4 3D принтери, інтерактивна пісочниця та конструктори LEGO: в Івано-Франківську відкрили наукове містечко. Фото, відео, фото-5 3D принтери, інтерактивна пісочниця та конструктори LEGO: в Івано-Франківську відкрили наукове містечко. Фото, відео, фото-6
Івано-Франківськ новиниІвано-Франківськ ІФНТУНГ інтерактивнемістечко новаенергія енергозбереження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі