Ректор Прикарпатського університету побував на форумі в Китаї (ФОТО)

З 17 по 19 вересня в місті Дунхуанг (Китай) проходив Перший міжнародний форум "Єдиний пояс — єдиний шлях". Участь у форумі  взяли керівники більше 120-ти університетів з усіх континентів світу. Серед них і ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  Ігор Цепенда.

Проведення Форуму є частиною широкомасштабної програми уряду КНР в рамках відновлення сучасного "Великого шовкового шляху", зокрема "Економічного шовкового шляху" та "Морського шовкового шляху".

Найважливішими темами, які обговорювалися були науково-технічна співпраця та міжлюдські взаємини. Протягом форуму представники університетів світу обмінювалися думками щодо опрацювання концепції взаємних наукових досліджень та міжуніверситетського обміну між континентами.

Під час Форуму відбулася церемонія підписання Меморандуму про членство Прикарпатського національного університету в міжнародній університетській спільноті "Один пояс  один шлях" ("Великий шовковий шлях").

Ректор ПНУ Ігор Цепенда відвідав Тяншуйнський університет, який є партнером Прикарпатського національного університету та зустрівся з ректором професором Цаі Вен-Хао. Також  Цепенда зустрівся з представниками інших університетів — з Китаю, Японії, та Білорусії.

Ректор Прикарпатського університету побував на форумі в Китаї (ФОТО), фото-1 Ректор Прикарпатського університету побував на форумі в Китаї (ФОТО), фото-2 Ректор Прикарпатського університету побував на форумі в Китаї (ФОТО), фото-3
Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська ПНУім.Стефаника ІгорЦепенда форум університети
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі