В Івано-Франківську кардіологи безкоштовно консультуватимуть бажаючих

Завтра, 26  вересня, біля стоматологічного корпусу ІФНМУ (на Стометрівці) відбудеться захід приурочений до дня Серця, метою якого є надати іванофранківцям можливість безкоштовно отримати консультацію лікаря-кардіолога, виміряти рівень свого артеріального тиску, підвищити обізнаність громадян про хвороби серця та їх попередження, а також пропагування профілактичних заходів з метою зменшення смертності від хвороб серця.

Організатором заходу виступить «Медична Фундація Прикарпаття». Початок о 14.00 годині.

Довідка

Боротьба із серцево-судинними захворюваннями (ССЗ) та їх попередження є надзвичайно важливими у всьому світі. За даними ВООЗ, хвороби системи кровообігу провокують у світі більше половини всіх випадків смерті, а також третину причин інвалідності та щороку забирають до 17,5 мільйонів людських життів, і, на жаль, число таких смертей постійно зростає.

За твердженнями багатьох спеціалістів Всесвітньої організації охорони здоров’я, близько 80% випадків передчасної смерті від інфарктів та інсультів можна попередити завдяки правильному харчуванню, регулярній фізичній активності, відмові від паління, підтриманню нормальної маси тіла, корекції підвищеного артеріального тиску, рівня холестерину та глюкози в крові. 

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська консультація кардіолог
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі