![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
14:00, 19 квітня 2012 р.
У Прикарпатському університеті вибори ректора
І знову вибори. Цього разу в одному з найстаріших вищих навчальних закладів області. З часу попередніх перегонів минуло 7 років, тож в Прикарпатському університеті вчергове обирають ректора. Для вишу це — знакова подія. Адже, кажуть кандидати в головне крісло вузу, це напрям, який обирає університет на наступні 7 років. Тож від нього залежить добробут викладачів, якість навчання студентів та рейтинг самого закладу.
Попри те,що традиційні вибори без чорного піару не обходяться у прикарпатському університеті вони наразі відзначилися лише прозорістю та інтелігентністю. Сама схема виборів традиційна для керівників вищих навчальних закладів. Спочатку слово претендентів на ректорську посаду. Далі — запитання-відповіді, виступи в підтримку кандидатів, та безпосередньо саме голосування.
Обиратиме майбутнього керманича вишу конференція трудового колективу у складі 300 осіб. Тож аби здобути перемогу кандидат повинен набрати необхідну кількість відсотків голосів своїх виборців.
Сьогодні стартував перший етап перегонів. Участь у ньому взяло 4 кандидатів. Усі вони, як то кажуть, вихованці прикарпатського університету, тому добре знають проблеми закладу та мають власні перспективи розвитку. Хто посяде ректорське крісло на наступні 7 років стане відомо у п’ятницю 20 квітня після таємного голосування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...