• Головна
  • «Регіонали» і Народна партія Литвина злісно не виконують обіцянки (ФОТО)
15:00, 19 квітня 2012 р.

«Регіонали» і Народна партія Литвина злісно не виконують обіцянки (ФОТО)

Сьогодні в Івано-Франківську оприлюднили підсумки громадської кампанії «Молодіжна Варта – молодь за вами спостерігає!». Молодь перевірила, чи виконали політики дані перед виборами до Парламенту обіцянки щодо молодіжних проблем. Щоправда, безпосередньо Івано-Франківщину моніторинг не охоплював, а результати визначені лише у загальному по фракціях.

Найменше обіцянок виконали Партія Регіонів, Народна партія Литвина та Комуністична партія України. Найбільше намагались виконувати взяті на себе зобов’язання Наша Україна-Народна самооборона та БЮТ. Втім, координатори кампанії на Івано-Франківщині зазначають, що деяких партій, які входили у дані фракції, вже немає, однак представники політичних новоутворень все одно несуть відповідальність за дані в 2007 році обіцянки.

Зовсім не виконані обіцянки по будівництву молодіжного житла, армія не переведена остаточно на контрактну форму, не здійснено радикальних реформ у сфері вищої освіти. При цьому збільшено допомогу при народженні кожної наступної дитини і дещо підвищено стипендії.

Однак якихось конкретних подальших кроків активісти не передбачають. Лише планують пропонувати кандидатам вносити проблемні молодіжні питання у передвиборчі програми і навіть обіцяють надати їм конкретні механізми вирішення проблем.

«Регіонали» і Народна партія Литвина злісно не виконують обіцянки (ФОТО), фото-1
«Регіонали» і Народна партія Литвина злісно не виконують обіцянки (ФОТО), фото-2
«Регіонали» і Народна партія Литвина злісно не виконують обіцянки (ФОТО), фото-3
«Регіонали» і Народна партія Литвина злісно не виконують обіцянки (ФОТО), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...