• Головна
  • Прикарпатським підприємствам «автоматом» повернули майже 71 млн. гривень ПДВ
09:30, 20 квітня 2012 р.

Прикарпатським підприємствам «автоматом» повернули майже 71 млн. гривень ПДВ

У квітні поточного року 7-ми підприємствам Івано-Франківської області на розрахункові рахунки у автоматичному режимі повернуто 70,7 млн. грн. податку на додану вартість, що складає 87,6 відс. заявлених сум до відшкодування у березні. За попередні місяці ця частка складала не більше 78,9 відсотка.

Таким механізмом відшкодування ПДВ, в осноному, скористалися підприємства, які виробляють хімічну продукцію та проводять обробку шкірсировини.

Відшкодування податку на додану вартість в автоматичному режимі має свої безперечні переваги, насамперед для платника, оскільки значно спрощено процедуру та зменшено терміни повернення коштів.  Якщо в умовах звичайної процедури це триває 74 дні і більше, то в автоматичному режимі — до 26 днів.

Дотримання критеріїв для автоматичного повернення податку на додану вартість дозволяє збільшити обсяг обігових коштів, що  покращує екномічний стан підприємства, дає змогу виплачувати гідну заробітну плату своїм працівникам  й сприяє покращенню інвестиційного клімату.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...