На Прикарпатті для ветеранів АТО проведуть тренінг з подолання бойового шоку та посттравматичного стресового розладу (ФОТО)

Сьогодні, 27 вересня, 19 ветеранів АТО з різних регіонів України зустрілися на Прикарпатті, щоб взяти участь у тренінгу з подолання бойових шокових травм та недопущення розвитку посттравматичного стресового розладу.

Це вже третій тренінг, організований громадський об'єднанням "Побратими" та за підтримки ГС "Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО", під час якого ветерани отримують підтримку у поверненні до мирного життя, інформує 0342.ua.

Психотерапевти та ветерани, які вже вміють працювати з наслідками війни, перейняли досвід датських спеціалістів та адаптували тренінг до наших реалій. Принцип роботи методики заснований на системі "рівний-рівному", яка побудована на тілесно-орієнтованій психотерапії. Ветеранам розповідають про вплив участі у бойових діях на психіку людини, як управляти своїми емоціями у конфліктних ситуаціях, як знайти нові власні ресурси та як їх використовувати.

"Окрім того, що війна приносить багато негативу, вона також і позитивно впливає на ветеранів. Переживаючи збройні конфлікти, людина переосмислює своє життя, здобуває нові якості, робить суттєвий крок вперед, йде переоцінка цінностей. Людина виходить зі своєї зони комфорту і робить значний крок вперед", — розповідає військовий психолог, голова ГО "Побратими" Артем Денисов.

На Прикарпатті для ветеранів АТО проведуть тренінг з подолання бойового шоку та посттравматичного стресового розладу (ФОТО), фото-1
На Прикарпатті для ветеранів АТО проведуть тренінг з подолання бойового шоку та посттравматичного стресового розладу (ФОТО), фото-2
На Прикарпатті для ветеранів АТО проведуть тренінг з подолання бойового шоку та посттравматичного стресового розладу (ФОТО), фото-3
Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська тренінг ветерани АТО Побратими
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі