Франківські підприємці і фіскали обговорили зміни до податкового кодексу (ВІДЕО)

Вчора, 27 вересня, підприємці і фіскали обговорювали зміни до податкового кодексу і пропонували внести до головного фінансового документу країни певні корективи. 

Зустріч проходила у форматі обговорення в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області. Серед головних спікерів — начальниця ГУ ДФС в області Ірини Столярик та в.о. начальника Івано-Франківської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

Під час бесіди представники громадськості та бізнесу виступили з ініціативою внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, житлової та нежитлової нерухомості вищих навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування, що використовуються для надання освітніх послуг.

Запропоновано надати право місцевим радам встановлювати пільги з податку на нерухомість для фізичних осіб, які є власниками будівель господарського призначення, а також відновити пільгу для багатодітних сімей в оподаткуванні житлової нерухомості.

На думку громадськості, доцільним є повернення до диференційованого підходу в питанні оподаткування податком на доходи фізичних осіб доходу найманих працівників в залежності від його розміру, встановлення розподілу сплачуваного суб’єктами господарювання ПДФО за принципом «50/50» між місцевими бюджетами за місцем проживання та за місцем роботи платника податку.

Також, запропоновано встановити нульову ставку оподаткування ПДФО вартості майна, що успадковується членами членів сім’ї спадкодавця не лише першого, а й другого ступеня споріднення (дід, баба, онуки, рідні брати та сестри).

Доцільним, на думку громадськості, є скасування максимального обмеження нарахування єдиного соціального внеску та відміна збору до Пенсійного фонду з валютообмінних операцій.

З прийняттям податкового кодексу українцям обіцяли мараторій на зміни в податковій системі на 3-5 років. Проте, цього не відбулося. Щороку проект змін до податкового кодексу виноситься на розляд парламентарів. 

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська податкова зміни податковийкодексУкраїни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі