
13:00, 28 вересня 2016 р.
"Для змін недостатньо критикувати владу — потрібно ставати владою", — співголова ДемАльянсу Василь Гацько
Сьогодні у Франківську відбулася прес-конференція Відкритої платформи єднання "ДемАльянс". Співголова Василь Гацько та член Правління Максим Черкасенко розповіли про своє бачення політичних змін у країні та плани ДемАльянсу іти на наступні парламентські вибори.
До ДемАльяьнсу вже ввійшли представники депутатського об'єднання "Єврооптимісти" та інших, а також середнього бізнесу і прості громадяни.
Перший з'їзд об'єднання відбувся 9 липня, наступний планують провести восени вже з наміром дати йому партійну основу.
Співголова ДемАльянсу Василь Гацько акцентував на тому, що для сьогоднішніх реформ у всіх галузях суспільно-політичного життя недостатньо лише політичної волі. Для цього треба мати сильну альтернативу владній олігархічній верхівці, і в ролі альтернативи якраз постає "ДемАльянс".
Член Правління Максим Черкасенко зауважив, що головний ресурс ДемАльянсу — "креативний клас і середній клас, а також середній бізнес". І що об'єднання вимагає прозорості фінансування українських політичних сил. Всі кошти, які отримує ДемАльянс, у режимі реального часу висвітлені на офіційному сайті.
Щодо того, хто очолить Франківський осередок ДемАльянсу, поки що інформації нема.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
Вчора
Оголошення
14:23, Вчора

Коментарі