Шукаємо роботу в Івано-Франківську

Мальовниче місто Івано-Франківськ знаходиться на заході України. Це культурний центр Прикарпаття та Галичини. Також місто є економічним осередком. У Івано-Франківську розвинені машинобудівна, деревообробна, хімічна та легка промисловості. Такі заводи, товариства і компанії, як «Промприлад», «Залізобетон», «Індуктор», «Ласощі», «Полімер», «Хімтехнопласт» та інші забезпечують населення міста роботою.

Пошук роботи у Івано-Франківську полегшує український сайт rabota.ua.

Які професії користуються попитом

На порталі rabota.ua налічується 1 137 актуальних вакансій. Кожного дня кількість пропозицій з робочими місцями збільшується. Усі оголошення від перевірених роботодавців розподіляються за рубриками та професіями.

Найчисельнішими є рубрики «Продажі – Клієнт-менеджмент» та «Торгівля». В кожному — більш, ніж 300 пропозицій. Популярними є професії менеджерів з продажу та менеджерів по роботі з клієнтами (242 вакансії), торгових представників (94), продавців-консультантів (137). Багато банків потребують спеціалістів до штату. У «Райффайзен Банк Аваль» потрібні касири та економісти, «ПУМБ» запрошує спеціалістів секторів, касирів та заступників керівника відділу, «ПриватБанк» шукає менеджерів з кредитування, касира-операціоніста та тренера в КвестРум. Торговий супервайзер та торговий представник з власним авто потрібні в приватне підприємство «Лукас». Відома національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» чекає на касирів, продавців, комірника, бухгалтера, охоронника, верстатника та фахівця відділу комплектації.

Багато вакансій надано у рубриках «Готелі – Ресторани – Кафе», «Робочі спеціальності – Персонал для дому», «Будівництво – Архітектура», «Адміністративний персонал – Водії – Кур’єри», «Логістика – Митниця – Склад» та «Виробництво – Інженери – Технологи». Кожний розділ налічує понад 100 пропозицій. В місті багато туристів, тому завжди потрібні робітники туристичного бізнесу: адміністратори готелів, кухарі, повари, сушисти, кондитери, бармени, офіціанти, прибиральники, технологи, продавці. Загалом — 150 актуальних вакансій.

137 оголошень на сайті для людей робочих професій. Потрібні вантажники, зварювальники, комплектувальники, мийники, монтажники, слюсарі. Торгівельна компанія «Як Карпатія» пропонує у розділі «Виробництво – Інженери – Технологи» посади головного енергетика/механіка, столяра/верстатника деревообробного виробництва та сортувальника матеріалів.

Вакансії пропонуються у розділах «Автобізнес – Сервісне обслуговування», «Маркетинг – Реклама – PR», «Медицина – Фармацевтика – Охорона здоров’я».

Для тих, хто не має достатньо досвіду — ласкаво просимо до рубрики «Студенти – Початок кар’єри – Без досвіду» (129 вакансій на ваш смак).

Невелику кількість робочих точок пропонують рубрики «ІТ», «Бухгалтерія», «Спорт – Краса – Здоров’я», «Сільське господарство – Агробізнес – Лісове господарство» та інші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі