До медичного університету приїхали гості з Великобританії

Сьогодні, 29 вересня, до Івано-Франківського медичного університету прибула моніторингова група з Англії. 

Протягом трьох днів закордонні гості будуть аналізувати результати участі університету у міжнародному проекті TEMPUS, що тривав протягом 2013-2014 року.

"Проект допоміг удосконалити вміння студентів у правильному ставленні до пацієнтів" — розповідає Струтинський Генадій, кандидат медичних наук, доцент кафедри фармакології ІФНМУ. 

"Я приємно вражений рівнем місцевої медицини" — прокоментував Річард Фюлле, який працює в інституті медичної освіти університету Лідса (Великобританія).

"TEMPUS реалізується у трьох країнах: Грузія, Азербайджан і Україна і має на меті модернізувати систему охорони здоров'я. Головна ціль — зробити так, щоб студенти краще дбали про пацієнтів" — ділиться враженнями гість з Англії.

Також у рамках місії професор Річард Фюлле провів для викладачів ІФНМУ інтерактивну лекцію «Сучасні принципи оцінювання знань» та тренінг «Інноваційні методології оцінювання знань студентів та випускників вищої медичної школи».

За його словами, найперше, оцінювання повинне бути мотивуючим. Зовсім інший підхід стосується вдосконалення проведення випускного іспиту. Йдеться про методологію OSCE, тобто комплексний іспит, що складається з багатьох стадій, в кожній із яких оцінює інший викладач. 

До теми: Франківські студенти-медики мають шанс навчатися у Варшаві

IMG_2873 (1)

IMG_2880 (1)IMG_2885IMG_2900 (1)

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська медичнийуніверситет маніторинговагрупа.TEMPUS
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі