Коломийський суддя буквально живе "на одну зарплату"

Суддя Коломийського міськрайонного суду Володимир Іванович П'ятковський у декларації про доходи зазначив, що живе тільки на суддівську зарплатню.

За матеріалами розслідування, проведеного проектом "PROSUD", задекларовані дохід і майно судді П'ятковського не дуже відповідають реальності.

Для довідки: П'ятковський Володимир Іванович — дійсний суддя Коломийського міськрайонного суду. На суддівських посадах перебуває з 1994 року, з 2004 року є безстроковим суддею, а з 2007 року призначений головою Коломийського міськрайонного суду. 

Коломийський суддя буквально живе "на одну зарплату", фото-1

Володимир П'ятковський. Фото: НТК.

У декларації про доходи за 2014 рік (наразі в доступі є тільки ця, вже дворічної давнини) суддя вказав, що його загальний прибуток за цілий рік — 254 тисячі 54 гривні. Плюс 17 тисяч 51 гривня доходу членів його сім'ї (це трохи більше тисячі гривень на місяць, які заробляє чи то дружина судді, чи його діти)

Пят-1
Пят-1

Аби прогодувати родину з трьома дітьми, Володимир Іванович також володіє ділянкою землі у своєму селі Струпків на Коломийщині, на утримання якої витратив 1500 гривень.

У членів його сім'ї є ще дві земельні ділянки в місті Коломия, на які ніхто ніякі кошти не витратив.

Пят-2
Пят-2

Що цікаво, небагатих суддів простий народ шанує. Хтось віддав родині П'ятковських у безкоштовне користування автомобіль Volkswagen Passat 2011 р.в.

Снимок1
Снимок1

Що цікаво, на задекларованій ділянці землі існує великий будинок, про який у декларації не згадано й словом. Нижче подаємо фото ресурсу "PROSUD".

Пят-6
Пят-6
Коломийський суддя буквально живе "на одну зарплату", фото-6

Ось так виглядає ділянка землі, задекларована суддею П'ятковським

На сайті Коломийського міськрайонного суду вказано, що суддя Володимир П'ятковський пройшов процедуру "очищення влади".

Снимок
Снимок

Чи "чиста" не лише "влада" Володимира П'ятковського, але й його совість за 9 років головування, має перевірити за поданням активістів "PROSUD" Національне антикорупційне бюро, Нацагенство з питань запобігання корупції, Вища кваліфікаційна комісія суддів та Вища рада юстиції. 

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська суддя антикорупція Коломийськийсуд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі