• Головна
  • 8 способів замінити спортзал одним котом
19:00, 1 жовтня 2016 р.

8 способів замінити спортзал одним котом

Іноді дуже складно зробити вибір між котом і тренажерним залом, особливо коли на вулиці дощить, а кіт по-зрадницьки муркоче на колінах і не пускає на тренування. 0342.ua радить поєднати дві надзвичайно важливі в житті ледь не кожної людини речі: спорт і кота.

Знайомтесь: кіт Борис. Сьогодні Борис допоможе всім охочим знайти компроміс між спортом і ним (тобто котом Борисом).

8 способів замінити спортзал одним котом, фото-1

Кіт Борис

Борис пропонує взяти його на руки і виконати комплекс вправ, які допоможуть зберегти струнку й підтягнуту фігуру та почуватися бадьорими.

Почати варто із присідань. Гадаємо, що 20 на перший раз буде достатньо — але не треба себе обмежувати у бажанні присідати ще. Правильно виконані присідання суттєво зміцнюють більшість м'язів організму, зокрема спину, поліпшують координацію рухів та кровообіг. Пам'ятайте про те, що під час присяду тримаємо спину рівною, корпус злегка нахиленим, ноги на ширині плечей і не виводимо колінні суглоби за площину стоп.

8 способів замінити спортзал одним котом, фото-2

Далі треба розім'яти спину. Для цього беремо кота на руки (він у той час відпочиває від попередньої вправи), нахиляємо корпус вперед паралельно до підлоги і робимо похитування руками з котом з боку на бік. Виконайте 2 підходи по 10 разів.

8 способів замінити спортзал одним котом, фото-3

А зараз час згадати про свій прес. Ляжте на рівну підлогу, притисніть поперек до землі (це дуже важливо) і піднімайте верхню частину корпусу (голову, шию, грудину). Кіт Борис у цей час має відсипатися на животі: це забезпечить ефект від процедури. Адже, піднімаючи корпус, треба не розбудити улюбленця. Щонайменше зробіть 3 підходи із затримкою на 30 секунд у повітрі.

8 способів замінити спортзал одним котом, фото-4

Продовжуємо лежати на спині. Кота слід взяти на руки у зручній для нього позі і зробити модифіковану, але всім знайому вправу "книжка": піднімаємо одночасно руки та ноги, не відриваючи поперек від підлоги, та не кладемо ні руки, ні ноги на землю, коли опускаємося. Щонайменше варто зробити 2 підходи до 10 разів, бо ця вправа є дивовижно ефективною для загального укріплення всіх м'язів тіла.

8 способів замінити спортзал одним котом, фото-5

Далі робимо стійку: кота тримаємо в руках перед собою, спину рівною, ноги розводимо по боках до максимуму, стопи розвертаємо у протилежні сторони. Бажано витримати хоча б 3 маленькі підходи по 30 секунд.

8 способів замінити спортзал одним котом, фото-6

Надзвичайно корисними є вправи для попереку, бо саме міцна спина тримає все тіло в тонусі. Якщо ви візьмете кота в руки, витягнуті перед собою, нахилите корпус паралельно до землі і на прямих ногах затримаєтеся в цьому положенні бодай 30 секунд (а краще хоча б у 2 підходи), то зробите неоціненну послугу своєму хребтові. Та й кіт буде радий.

8 способів замінити спортзал одним котом, фото-7

Неодмінно знадобться допомога кота і в тренуванні біцепсів. Сядьте на стілець і згинайте-розгинайте кожну руку, тримаючи в ній кота, хоча б 2-3 підходи по 15-20 разів, щоб одразу відчути ефект.

8 способів замінити спортзал одним котом, фото-8

На завершення буде корисною дуже ефективна вправа: відведіть одну ногу назад, іншу поставте перпендикулярно перед собою, руки з котом виведіть вперед і затримайтеся на 30 секунд.

8 способів замінити спортзал одним котом, фото-9

Будьте спортивні та бадьорі разом із вашими муркотливими улюбленцями!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #кіт #спортзал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...