• Головна
  • В івано-франківських магазинах працювали 66 «нелегали»
10:20, 23 квітня 2012 р.

В івано-франківських магазинах працювали 66 «нелегали»

В івано-франківських закладах торгівлі працювали 24 «нелегали» Таке порушення трудового законодавства встановили міські податківці під час перевірок у передсвяткові дні щодо виявлення неоформлених найманих працівників на підприємствах обласного центру.

Перевірки проводилися спільно з працівниками податкової міліції за інформацією, отриманою з внутрішніх та зовнішніх джерел.

За три дні податківці перевірили 10 підприємців, які здійснювали торгівлю через мережу магазинів. У всіх випадках встановлено порушення трудового законодавства. За результатами вжитих заходів додатково забезпечено надходження податку з доходів фізичних осіб в сумі 0,72 тис.грн. Лише у двох крамницях вживаних речей, які належали чернівецькому підприємцю, виявлено 11 найманих працівників без оформлених трудових відносин з роботодавцем. Після проведення перевірки зі всіма працівниками було складено трудові угоди.

З початку року виявлено 66 «нелегалів», яким було виплачено більше 135 тис.грн. доходу. За результатами перевірок забезпечено надходжень до місцевого бюджету в сумі понад 22 тис.грн. Крім того, винних осіб притягнено до адміністративної відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...