• Головна
  • «Майстерня сільських ініціатив» шукає ініціативну сільську молодь з Прикарпаття
12:45, 3 жовтня 2016 р.

«Майстерня сільських ініціатив» шукає ініціативну сільську молодь з Прикарпаття

«Майстерня сільських ініціатив» оголошує набір учасників та учасниць на програму для школярів сільських шкіл Коломийського та Косівського району Івано-Франківської області.

"Майстерня сільских ініціатив" займається неформальною громадянською освітою молоді з сільських місцевостей, — повідомляє сайт 0342.ua.

Щороку вони залучають молодь для реалізації власних ініціатив на селі. Цього року вони допомагають реалізувати себе школярам з Коломийського та Косівського району Івано-Франківської області.

Семінар складатиметься з трьох частин:

Перший семінар вступний — "Майстерня Ідей". Під час якого учасники мають змогу обговорити суспільно-важливі теми та розвинути свої ідеї.

Другий семінар проектний — "Майстерня Дій". На цьому семінарі учасники за підтримкою тренерів та експертів розробляють свої плани щодо реалізації ідей. Працюють над критеріями успіху, пошуком ресурсів, принципами командоутворення, управлінням часом.

Заключний третій семінар — "Майстерня Досвіду". Тут учасники мають змогу оцінити свій навчальний процес, проаналізувати свої слабкі та сильні сторони і пропрацювати плани на майбутнє та презентувати свої ініціативи громадськості.

Щоб подати заявку на проект необхідно:

Проживати в Коломийському та Косівському районах та мати від 13 до 17 років, а також презентувати конкретні ідеї, як покращити життя людей у своєму селі, містечку чи районі.
Участь у програмі безкоштовна. Всі витрати на проїзд, проживання та харчування компенсують організатори програми.

Заповнити заявку на участь можна до 15 жовтня 2016 року за посиланням: https://goo.gl/forms/9iIXksxbyGQEiHoB2

Детальніше: https://www.facebook.com/MaysternyaNaSeli
http://vk.com/maysternya_na_seli

Програму реалізують за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Громадської організації «Інша Освіта» та громадська організація «Молода Черкащина» (у районах Черкаської області), Спілка MitOst e.V. (Німеччина).

unnamed (2)unnamed


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #майстернясільськихініціатив #молодь #село #програма
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...