• Головна
  • Майже $35 млрд переказали в Україну українські заробітчани за 5 останніх років (ІНФОГРАФІКА)
15:30, 7 жовтня 2016 р.

Майже $35 млрд переказали в Україну українські заробітчани за 5 останніх років (ІНФОГРАФІКА)

Користувач Фейсбук Юрій Войчак розмістив у себе на сторінці інфографіку про те, звідки і скільки грошей перераховують в Україну українці та які розміри та країни трудової еміграції. Дані доволі цікаві.

За інформацією Інституту народознавства НАНУ, загальна кількість українських трудових мігрантів складає близько 4,5 млн чоловік. Найбільша частка мігрантів припадає на Росію (офіційно 169 тисяч, реально — майже 2 млн людей), Італію та США (по півмільйона), Польщу (офіційно 20 тисяч, реально майже 450 тисяч мігрантів), Іспанію (250 тисяч), Чехію (150 тисяч). В інші країни на заробітки виїхало менше 75 тисяч.

Грошові перекази трудових мігрантів складають вагому частину національного щорічного доходу. Інфографіка 1 за даними Українського аналітичного центру наочно ілюструє, скільки грошей перевели з-за кордону в Україну трудові мігранти за останні декілька років.

Майже $35 млрд переказали в Україну українські заробітчани за 5 останніх років (ІНФОГРАФІКА), фото-1

Інфографіка 1 (УАЦ)

Інфографіка 2 демонструє, з яких країн надходять кошти мігрантів та в яких сумах.

Майже $35 млрд переказали в Україну українські заробітчани за 5 останніх років (ІНФОГРАФІКА), фото-2

Інфографіка 2

Найменше грошей за останні п'ять років люди переказали з Віргінських о-вів (менше 0,036%), а найбільше  — з Росії (10,215%). Майже $35 млрд — стільки заробили українці за кордоном за останні п'ять років.

Притому за даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі, за останні 2 роки сума надходжень міжнародної фінансової допомоги становить близько $2 млрд, а кредитів під низькі відсотки — $3,5 млрд.

Відтак, найбільше грошей з-за кордону таки завозять українці, які працюють по роботах у наших європейських, американських, ба навіть російських громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #інфографіка #трудоваміграція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...