• Головна
  • Матеріали для підготовки до ЗНО-2017
Для школярів
10:50, 12 жовтня 2016 р.

Матеріали для підготовки до ЗНО-2017

Для школярів

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Підготовка до ЗНО–2017» розміщено матеріали, які допоможуть випускникам шкіл  підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

Це програми тестування, загальні характеристики сертифікаційних робіт і критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю, повідомляє 0342.ua з посиланням на Департамент освіти.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників з кожного предмета, а також конкретизують, що повинен знати та вміти випускник навчального закладу в межах визначених тематичних блоків. Крім того, програми охоплюють перелік розділів і тем, у межах яких відбуватиметься перевірка знань учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Для більшого розуміння того, як оцінюватимуться знання школяра, наведені загальні характеристики сертифікаційних робіт, які визначають структуру, час виконання сертифікаційних робіт, кількість і форми завдань, а також схеми нарахування балів за їх виконання. Як оцінюється зміст та оформлення власного висловлення, визначено у Критеріях оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #ЗНО-2017 #підготовка #матеріали
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...