• Головна
  • Івано-Франківськ залучає інвестиційні кошти для розвитку міста
Зараз
11:57, 12 жовтня 2016 р.

Івано-Франківськ залучає інвестиційні кошти для розвитку міста

Зараз

Сьогодні, 12 жовтня, розпочався масштабний міжнародний дводенний захід — ІІ Міжнародний форум партнерських міст «Партнерство і Перспектива». Голова його мета — презентація можливостей Івано-Франківська, як перспективного до інвестування, створення та поглиблення існуючих економічних і бізнес-зв’язків, залучення коштів та інвестицій в економіку міста.

В заході беруть участь не лише народні депутати, очільники міст та областей України, а й представники іноземних дипломатичних місій, міжнародних фінансових інституцій та фондів, делегати з міст-побратимів.

Івано-Франківськ залучає інвестиційні кошти для розвитку міста, фото-1

«Ми сподіваємося, що цей форум створить комунікаційні зв’язки між учасниками та стане поштовхом до нових проектів і нових досягнень», — розпочав роботу заходу вступним словом міський голова Руслан Марцінків.

Далі заступник мера Богдан Білик представив учасникам заходу презентацію «Реалізація проектів міжнародної технічної допомоги у м. Івано-Франківську. Досвід та перспективи», в якій окреслив загальну роботу форуму.

«Впродовж останніх років було реалізовано ряд міжнародних транскордонних проектів, що були покликані покращити життя в Івано-Франківську» — зазначає пан Богдан.

Країнами-партнерами виступили Польща, Румунія, Білорусь, Угорщина. Напрямки діяльності — переробка твердих побутових відходів, створення мережі центрів надання адміністративних послуг, просування туризму (нові аудіотури та туристичні маршрути), інвестування в культуру, підтримка фестивального руху, опіка незахищеними верствами населення.

Серед проектів, що реалізуються спільно з Європейським союзом слід відзначити проект, спрямований на  відновлення та розвиток ковальського мистецтва.

Щодо перспективних проектів, які будуть обговорюватися в процесі роботи – це покращення інфраструктури громадського транспорту, проблеми з міськими озерами та річками, екологічні проблеми, пов’язані з заборами природного газу, проекти з енергозбереження та енергоефективності, створення електронного порталу, який би дозволив записуватися на прийом до лікарів, створення на базі «Палацу Потоцьких» історико-культурного центру, створення притулку для бездомних тварин та інше.

Ці та багато інших проектів будуть презентовані на форумі впродовж сьогоднішнього та завтрашнього днів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #Міжнароднийфорум #інвестиції #проекти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...