• Головна
  • Результати перевірки на чистоту водних об'єктів Прикарпаття
13:35, 12 жовтня 2016 р.

Результати перевірки на чистоту водних об'єктів Прикарпаття

Вода в річках Бистриця Надвірнянська в селі Черніїв та Бистриця Солотвинська в селі Скобичівка, річці Лімниця у селі Вістова, річці Свіча в селі Гошів та річці Прут в місті Коломия, що використовуються як джерела питного водопостачання за екологічною класифікацією є ІІ класу якості, 2 категорії і за станом води є «добрі», за ступенем чистоти — «чисті».

Про це повідомили в управлінні водних ресурсів Івано-Франківської області.

В ІІІ кварталі 2016 року лабораторією відібрано та проаналізовано 8 додаткових проб з водних об’єктів у кризових та надзвичайних ситуаціях.

Показники якісного стану води в р. Дністер на території Івано-Франківської області в ІIІ кварталі, в основному, не перевищували гранично-допустимі значення.

Річка Прут є досить чистою і відповідно до Методики екологічної оцінки якості поверхневих вод за відповідними категоріями води в річці є ІІ класу якості, 2 категорії і за їх станом є «добрі», за ступенем чистоти — «чисті». А от води в річці Бистриця, відповідно до Методики екологічної оцінки якості поверхневих вод за відповідними категоріями, є ІІІ класу якості, 4 категорії і за їх станом є «задовільні», за ступенем чистоти — «слабко забруднені».

За ступенем чистоти води в річці Бистриця «слабко забруднені»

Протягом тривалого періоду проблемною річкою в області є річка Саджава. В ІІІ кварталі окремі показники якості води в р. Саджава значно перевищують граничнодопустимі концентрації, хоча в порівнянні з відповідним періодом минулого року стан води покращився.

В р. Сівка вміст солей в ІІІ кварталі перевищував норму в 1,2 рази. Відповідно до Методики екологічної оцінки якості поверхневих вод за відповідними категоріями, води в річці є ІІІ класу якості 5 категорії і за їх станом є «посередні», за ступенем чистоти – «помірно забруднені».

В річці Любіжня та в Чечвинському водосховищі води є ІІ класу якості, 3 категорії і за їх станом є «добрі», за ступенем чистоти – «досить чисті», у Бурштинському водосховищах води є ІІІ класу якості, 4 категорії і за їх станом – «задовільні», за ступенем чистоти – «слабко забруднені».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Результати моніторингу в зоні надзвичайної екологічної ситуації, що на Калущині

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #чистота #водойми #перевірка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...