• Головна
  • Франківець зайняв друге місце на міжнародному конкурсі з акваріумного мистецтва
12:50, 16 жовтня 2016 р.

Франківець зайняв друге місце на міжнародному конкурсі з акваріумного мистецтва

Талановитий іванофранківець, майстер акваріумного дизайну Григорій Поліщук зайняв друге місце на міжнародному конкурсі акваріумного мистецтва в Тайвані. 

Григорій — єдиний майстер у Івано-Франківську, який працює в цьому складному і непопулярному серед загалу напрямку мистецтва AquaSpase.

"Це мистецтво — нове, йому біля трьох десятків років і воно дуже стрімко розвивається в Україні і в світі. В Україні є вже чимало виробників акваріумної продукції високої якості і за помірними цінами. Враховуючи це, можна сказати, що акваріум в стилі aquascape (aqua — вода , scape — пейзаж) може бути практично в кожній франківській сім'ї. Інше питання в поширенні інформації по запуску та догляду за такою системою — поки що це не так широко розповсюджується в маси" — розповідає Григорій.

Оскільки, кожен акваріум Григорія — витвір ландшафтного мистецтва, послуги майстра не дешеві. 

"Такого рівня акваріуми, як встановлюю своїм клієнтам, складаються з дорогого обладнання, з частого регулярного обслуговування, тому загальнодоступними вони бути не можуть" — пояснює майстер. Попри те, замовлень у франківського акваріумного експериментатора вистачає. Як  і нагород за його численні роботи.

Aquascape — молоде мистецтво. Основним поштовхом у розвитку aquascape можна рахувати впровадження конкурсів дизайну рослинних акваріумів. Один з них IAPLC — міжнародний конкурс рослинного акваріумного мистецтва започаткований в 2001 році видатним фотографом і акваріумним дизайнером, вченим Такаші Амано, засновником поняття aquascape

Робота Григорія Поліщука

Франківець зайняв друге місце на міжнародному конкурсі з акваріумного мистецтва, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #дизайн #акваріуми #ГригорійПоліщук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...