• Головна
  • Начальник франківської митного посту «забув» дещо вписати в податкову декларацію
12:39, 20 жовтня 2016 р.

Начальник франківської митного посту «забув» дещо вписати в податкову декларацію

Було опрелюднено податкову декларацію Мирослава Барложецького, який обіймає посаду начальника митного комплексу «Івано-Франківськ». Перевірка виявила, що він не задекларував спільний бізнес, а також майно дружини.

Начальник митного посту «Івано-Франківськ» Мирослав Барложецький має спільний бізнес з головою робочої комісії з питань діяльності митної служби. При цьому в декларації про доходи за 2015 рік він цього не відобразив. Так само як і квартиру своєї дружини. Про що повідомив портал Наші гроші.

За даними ресурсу Youcontrol, Барложецький є співвласником ТОВ «ТЕП», яке займається діяльністю у сфері транспорту та митними послугами. Керівнику митного посту належить лише 1% підприємства, що у сумі статутного внеску становить 2 200 грн. Основна частка підприємства (85%) є у володінні Ярослава Гушпіта та його 68-річної матері Ніни Гушпіт.

Начальник франківської митного посту «забув» дещо вписати в податкову декларацію, фото-1

Витяг з ЄДР

Ярослав Гушпіт є головою робочої комісії з питань діяльності митної служби. Це дорадчий орган при ДФС, який, зокрема, розглядає діяльність митних постів та пропонує варіанти вдосконалення їх діяльності.

Барложецький та Гушпіт є бізнес-партнерами у ТОВ «ТЕП» з 2007 року, а підприємство було засновано у 2004 році.

Начальник франківської митного посту «забув» дещо вписати в податкову декларацію, фото-2

Інформація про статутні внески відсутня в декларації Мирослава Барложецького 

Згідно з декларацію про доходи, подружжя Барложецьких володіє двома квартирами, площею 30,9 кв. м та 19,3 кв. м, а також гаражем 21,1 кв. м. Проте, за даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, дружина митника Олександра Барложецька у 2013 році отримала в подарунок квартиру в Івано-Франківську площею 82 кв. м.

Начальник франківської митного посту «забув» дещо вписати в податкову декларацію, фото-3

Загалом прибуток родини минулого року склав 104,4 тис. грн. Всі ці кошти є заробітною платнею самого керівника митного посту та його дружини. Олександра Барложецька також є власницею автомобіля Citroen jumpy, а керівник митного посту їздить на скутері Honda Tact.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #митнаслужба #податковадекларація #МирославБарложецький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...