• Головна
  • З 1-го грудня світло в деяких міських в під'їздах можуть відключити
13:56, 21 жовтня 2016 р.

З 1-го грудня світло в деяких міських в під'їздах можуть відключити

Енергетики звертаються до співвласників багатоквартирних будинків із закликом налагодити договірні відносини із обленерго для забезпечення безперебійного освітлення під’їздів, сходових та ліфтів до 30 листопада. У іншому випадку – світла не буде. 

Відповідне повідомлення з'явилося на сайті Прикарпаттяобленерго.

Для того, щоб у місцях загального користування вашого багатоквартирного будинку – у під’їзді, на сходових, у підвальних та горищних приміщеннях, у ліфтах – співвласники будинку мають укласти відповідний договір про постачання електричної енергії з ПАТ «Прикарпаттяобленерго».

Для цього потрібно:
1. Вибрати форму управління будинком. 
2. Подати заяву та необхідні документи у центр обслуговування клієнтів ПАТ «Прикарпаттяобленерго» (м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 17) для укладення договору про постачання електричної енергії. 
3. Забезпечити експлуатацію внутрішньобудинкових електричних мереж відповідно до Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів.

У випадку, якщо договір не буде укладено до 30 листопада, згідно з вимогами чинного законодавства, електропостачання місць загального користування будинку буде припинено з 1 грудня 2016 року. 

Нагадаємо, що згідно з наказом КП «Єдиний розрахунковий центр» (КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія») протягом 2013-2016 років 516 багатоквартирних будинків (перелік на www.oe.if.ua) зняті з балансу та управління КП «ЄРЦ» і передані співвласникам (мешканцям) будинку в самоуправління.

Згідно статті 7 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» співвласники багатоквартирного будинку зобов’язані забезпечувати технічне обслуговування та ремонт внутрішньобудинкових електричних мереж, а також своєчасно сплачувати за електроенергію, використану для освітлення місць загального користування (сходові, загальні коридори і т. п.) та роботи ліфтів.

Додаткову інформацію щодо укладання договорів на електропостачання можна отримати на сайті www.oe.if.ua за посиланням http://oe.if.ua/banner-info.php та за телефонами 59-41-50; 77-53-65.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #світловпід'їздах #Обленерго
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...