• Головна
  • Раптово помер відомий франківський винахідник і поет
15:00, 26 жовтня 2016 р.

Раптово помер відомий франківський винахідник і поет

Вчора, 25 жовтня, на 60-му році життя раптово помер відомий франківець і батько місцевого судді Руденко Михайло Васильович. 

У зв'язку з передчасною смертю батька колеги судді Руденка Дмитра Михайловича залишили на сайті міського суду повідомлення про скорботу і світлу пам'ять.

Некролог:

Михайло Васильович Руденко – інженер-винахідник, фахівець з приладобудування, керівник науково-виробничої фірми „Темпо", поет.

Трудовий шлях розпочинав у лабораторії державного нагляду інженером зі стандартизації. Згодом набував досвіду на посадах провідного інженера, начальника відділу і головного метролога Івано-Франківського центру стандартизації і метрології.

У 1992 р. М. В. Руденко був одним із засновників інженерно-впровадницької фірми "Темпо", яку через кілька років очолив і разом з колективом перетворив у науково-виробничу. Підприємство спеціалізувалося на проектуванні та виготовленні засобів вимірювальної техніки об'єму та об'ємної витрати газу.

Наукові і творчі ідеї винахідника успішно втілено в першому в Україні вихідному еталоні дзвонового типу для градуювання еталонних лічильників газу на малі витрати, системі метрологічного забезпечення побутових лічильників голубого палива, комп'ютеризованих установках для повірки промислових і побутових лічильників, промислових лічильниках газу роторного типу.

Михайло Руденко був також творчою особистість. Видав збірку віршів "У напрямку до храму". Також був відомий в колах міста, як колекціонер марок, яких зібрав понад сорок тисяч.  

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #МихайлоРуденко #Темпо
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...