• Головна
  • Обласна організація роботодавців і підприємців підбила підсумки роботи
16:45, 27 жовтня 2016 р.

Обласна організація роботодавців і підприємців підбила підсумки роботи

Сьогодні, 27 жовтня, відбулася підсумкова нарада івано-франківської обласної організації підприємців, роботодавців і орендарів (ІФООПРО). Зустріч присвятили річниці роботи організації. 

В конференц-залі готелю "Станіслав" зібралося близько 50-ти місцевих підприємців.

Рік тому Обласна організація підприємців і роботодавців створювалась, як неприбуткова організація, з метою функціонування в області єдиної структури широкого профілю для роботодавців і бізнесу.

"На початку створення ми проаналізували кількість і якісь організацій, які об'єднують місцевих підприємців. Виявилося, що в області було зареєстровано 13 організацій роботодавців і близько 100 організацій бізнесового характеру, але щодо їхньої діяльності були питання. Більшість таких об'єднань – вузькопрофільні й локальні, а загальної єдиної структури не було", – розповідає член асоціації Наталія Кобильчак. 

Головою ради ІФООПРО став директор ПП "Пріма МЕД" Роман Стефанишин, виконавчим директором – Володимир Малий. 

В членах організації – 38 юридичних осіб і 18 фізичних осіб-підприємців. Найбільше – з Івано-Франківська, Коломиї, Калуша, Снятина, Рожнятіва. Загалом за рік роботи організація об'єднала представників бізнесу з 10-ти районів області. Найбільш представлені сектори: медична галузь, промисловість, торгівля, громадське харчування, готельний бізнес, ЗМІ тощо. 

В подальшому організація планує входити в різні державні комітети міста й області, налагоджувати внутрішню співпрацю та корпоративну взаємодію на вигідних умовах. Планують ввести корпоративну картку, на якій будуть фіксовані знижки на ті чи інші послуги (юридичні, аудиторські тощо) чи товари бізнесів членів організації. Більше уваги приділятимуть пошуку ресурсів для бізнесів (міжнародна технічна допомога, пошук інвесторів, клієнтів, партнерів, консультацій, навчання, обмін досвідом тощо).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #Волгін #голодування #олімпобласнаорганізаціяпідприємцівіоренларів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...