Студентка з Івано-Франківська стала призером європейських змагань у сфері цифрових технологій

Студентка Прикарпатського національного університету Людмила Рішко, яка навчається в магістратурі за напрямком «Середня освіта (інформатика)» на факультеті математики та інформатики, стала призером європейських змагань «eSkills for Jobs 2016 Competitions» в номінації «Young digital talent» (розробка Scratch-ігор).

Змагання eSkills for Jobs 2016 competition було оголошено Європейською комісією у рамках кампанії «eSkills for Jobs», метою якої є поширення серед європейців інформації про можливості, які дають цифрові технології в освіті, науці, економіці і т.п. 

Конкурсна програма проводилася в трьох номінаціях: «Young digital talent», «Innovative App developer» та «Outstanding digital skills developer». До кожної з них були відповідні вимоги: Young digital talent — вік учасників 16-30 років і завдання створити відео-гру на мові Scratch; Innovative App developer — вік учасників 18-35 років і завдання — створення інноваційних додатків; Outstanding digital skills developer — для вчителів та освітян із завданням — запропонувати інноваційні шляхи використання цифрових технологій в освіті. 

Відповідно до умов конкурсу в номінації «Young digital talent», в якій брала участь студентка ПНУ, вимоги були наступні:

  • створити відео-гру на мові Scratch
  • розмістити цю гру на сайті Scratch-товариства
  • створити відео про саму гру
  • розмістити його на своєму Youtube-каналі

У вересні поточного року журі змагань провело оцінювання робіт, при якому також враховувалася кількість "лайків" та поширень відео про гру. За результатами змагань Людмила Рішко стала призером у номінації «Young digital talent».

Студентка з Івано-Франківська стала призером європейських змагань у сфері цифрових технологій, фото-1

Варто зазначити, що ідея взяти участь у цих змаганнях виникла у доцентів кафедри інформатики факультету математики та інформатики Ольги Дудки та Олесі Власій, оскільки уже не перший рік викладання програмування в середовищі Scratch ведеться для студентів спеціальності «Початкова освіта» (спеціалізація — Інформатика), а з 2016 року — і для студентів спеціальності «Середня освіта (Інформатика)». Як зазначає доцент Олеся Власій, студентка Людмила Рішко проявляла креативність під час вивчення курсу «Програмування в середовищі Scratch». Саме тому викладач і запропонувала їй взяти участь у змаганнях і надала допомогу в створенні проекту. 

У гру «Earth for Peace» можна пограти тут

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська ЛюдмилаРішко комп'ютернагра Youngdigitaltalent eSkillsforJobs2016Competitions призер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі