
12:50, 3 листопада 2016 р.
Телефонні шахраї не сплять. Цього разу "попрацювали" в Коломиї
Днями 24-річна мешканка райцентру Коломиї потрапила на "гачок" досвідчених телефонних крадіїв. Як наслідок — із її рахунку щезнуло 8,5 тисяч гривень.
Дурисвіти застосували традиційну, широко відомо і на диво ефективну схему: надіслали смс нібито "з банку з повідомленням про заблокування картки" та зателефонували, аби дізнатися паролі для "розблокування".
Наразі за фактом шахрайства внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Зловмисникам загрожує до трьох років обмеження волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
11:28, 18 червня
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня

Коментарі