У грудні збільшать розмір пенсійного забезпечення

З 1 грудня буде збільшено розмір прожиткового мінімуму — для осіб, які втратили працездатність. Він становитиме 1247 грн. Виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, будуть збільшені мінімальні розміри пенсії за віком.

Відповідні зміни передбачені Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», пише 0342.ua.

Для пенсій призначених до 1 жовтня 2011 року необхідний страховий стаж — 20 років для жінок та 25 років для чоловіків. Для пенсій, призначених після 1 жовтня 2011 року — страховий стаж 30 років для жінок та 35 років для чоловіків.

Також збільшать мінімальні розміри пенсій по інвалідності, у зв’язку з втратою годувальника та мінімальні розміри пенсійних виплат шахтарям, інвалідам війни, учасникам бойових дій, інвалідам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Розміри надбавок та підвищень, які залежать від розміру прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, також будуть збільшені.

Нагадаємо, що на сьогодні, розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність становить 1130 гривень. Для  працездатних — 1450 гривень. З 1 грудня ця сума буде збільшена до 1550 гривень.

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська пенсійнезабезпечення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі