
12:11, 6 листопада 2016 р.
2-річний малюк із Прикарпаття наївся пігулок і потрапив до реанімації
Через батьківський недогляд дитина наковталася знайдених таблеток. З отруєнням хлопчик опинився в реанімації Косівської ЦРЛ.
Маленький пацієнт прибув із села Вербовець. Причиною медикаментозного отруєння став препарат для підвищення тиску "Тонгінал".
Наразі малюк перебуває у задовільному стані.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:57
25 червня
Оголошення
15:08, 22 червня
16:51, 24 червня
1
15:22, 22 червня
23:01, 15 червня

Коментарі