
12:11, 6 листопада 2016 р.
2-річний малюк із Прикарпаття наївся пігулок і потрапив до реанімації
Через батьківський недогляд дитина наковталася знайдених таблеток. З отруєнням хлопчик опинився в реанімації Косівської ЦРЛ.
Маленький пацієнт прибув із села Вербовець. Причиною медикаментозного отруєння став препарат для підвищення тиску "Тонгінал".
Наразі малюк перебуває у задовільному стані.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:44, 2 червня
21:42, 30 травня
8
11:00, 5 червня

Коментарі