Сувенірники і яремчанський бізнесмен ніяк не дійдуть згоди в облаштуванні туристичної променади у Яремче (ФОТО)

Відомий яремчанський бізнесмен, власник туристичного комплексу у Яремче "Romantik Spa Hotel" Іван Гаврон написав у своєму фейсбук про те, що деякі місцеві заважають розвитку туристичної інфраструктури на Яремчанщині. 

Йдеться про конфлікт між місцевими сувенірниками, які виступають проти побудови біля сувенірного ринку так званої променади. Туристична атракція, яку задумав бізнесмен, мала простягатися вздовж річки Прут, від проїзного до пішохідного моста і демонструвати гастрономічні принади регіону. На думку бізнесмена, саме гастрономічні ярмарки — це 50% успіху туристичних міст. Тим паче, особливістю регіону є те, що тут поєднуються: польська, венгерська, румунська, словацька, австрійська і, звісно, українська кухні.

"За рахунок гастрономії був значно урізноманітнений день міста Яремче і цього року продовжений до двох днів святкування, наступного ми спокійно зможемо втримати туриста й на три", — пояснює бізнесмен. 

Гаврон пише, що за рахунок коштів готелю в липні цього року була побудована демо-версія променади (15 метрів).

"Є бажання продовжувати, але у когось сидить велика жаба на грудях, яка аж ніяк не злазить...", — обурюється підприємець. 

Наразі проект під загрозою. Ось як коментує ситуацію щодо побудови променади підприємець:

"Великі революціонери", спекулюючи цінностями Майдану і війни на Сході, обдурюючи наших Героїв, які покладають за нас своє життя, підбурюють і маніпулюють громадою, створюють конфліктну атмосферу в курортному регіоні. А тим часом розвиток туризму в Європі стрімко росте, залишаючи нас далеко по заду. Інноваційні проекти настільки швидко впроваджуються в сусідніх державах, що мені часто стає соромно за нашу неорганізованість. В інших країнах об'єднуються міста і села для створення цікавих атракцій для відпочинку. Адже саме туризм є флагманом світової економіки, а наша область — флагман відпочинкового напрямку в Україні.

Всі курортні міста облаштовують біля води променади, як правило, такі атракції мають гастрономічні торгові ряди. А наші сувенірні "генії" самі не їдять і іншим не дають...

Цим людям заважають всі перспективні проекти, мабуть, вже скоро їм будуть заважати туристи і готелі, хоча за рахунок цього вони живуть. Ця злість і заздрість робиться зрозумілою, адже сувенірників вже так багато, що скоро вони і взагалі перестануть заробляти, асортимент майже у всіх однаковий. Що таке врегулювання торгівлі і слухати ніхто не бажає...

Сьогодні місто-курорт Яремче потребує нового дихання, ми зобов'язані створювати нові інфраструктурні перспективні проекти.
То в мене велике запитання — що робимо? Котимося назад?".

Нещодавно прикарпатцям перезентували оновлений проект містобудівної документації. В ньому зазначено, що через Івано-Франківську область пройдуть великі міжнародні магістралі, а також буде збудовано 14-кілометрову канатну дорогу, що з'єднає туристичні Яремче й Буковель і працюватиме цілодобово.

Проект променади

Сувенірники і яремчанський бізнесмен ніяк не дійдуть згоди в облаштуванні туристичної променади у Яремче (ФОТО), фото-1

Готова демо-версія

Сувенірники і яремчанський бізнесмен ніяк не дійдуть згоди в облаштуванні туристичної променади у Яремче (ФОТО), фото-2 Сувенірники і яремчанський бізнесмен ніяк не дійдуть згоди в облаштуванні туристичної променади у Яремче (ФОТО), фото-3 Сувенірники і яремчанський бізнесмен ніяк не дійдуть згоди в облаштуванні туристичної променади у Яремче (ФОТО), фото-4 Сувенірники і яремчанський бізнесмен ніяк не дійдуть згоди в облаштуванні туристичної променади у Яремче (ФОТО), фото-5 Сувенірники і яремчанський бізнесмен ніяк не дійдуть згоди в облаштуванні туристичної променади у Яремче (ФОТО), фото-6
Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська Яремче конфлікт променада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі