• Головна
  • «Дні науки» в Івано-Франківську вже цими вихідними
15:52, 11 листопада 2016 р.

«Дні науки» в Івано-Франківську вже цими вихідними

Впродовж двох днів, 12 та 13 листопада, дорослі та діти зможуть дізнатися про енергозберігаючі технології, відновні джерела енергії, нанотехнології та наноматеріали. Науковці доступно розкажуть та наочно продемонструють ці та інші цікавинки. 

Програма «Днів науки-2016» в Івано-Франківську:

12 листопада 2016 року (субота):

На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Науково-дослідного інституту нафтогазової енергетики та екології, Наукового містечка «Нова енергія» будуть проведені лекції та демонстрації, присвячені альтернативним джерелам енергії, енергоаудиту, енергозаощадженню, нанотехнологіям та наноматеріалам, взаємоперетворенню енергії, а також способам продовження тривалості життя.

Лекції читатимуть з 11:00 до 17:00 за адресою: вул. Карпатська 15, Наукове містечко «Нова енергія». Паралельно з лекторієм будуть відбуватися демонстрації (з 12.20 до 12.50; з 14.05 до 14.35 та з 15.50 до 17.00). 

13 листопада 2016 року (неділя):

На базі кафедри біохімії та біотехнології, кафедри неорганічної та фізичної хімії, кафедри біології та екології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника будуть прочитані лекції та проведені демонстрації хімічного та біологічного напрямків. Розпочнеться захід о 11:00 за адресою: вул. Галицька 201а, корпус факультету природничих наук, 6 поверх.

З привітальним словом виступлять ректор Прикарпатського національного університету професор Ігор Цепенда, декан факультету природничих наук професор Володимир Кланічка і завідувач кафедри біохімії та біотехнології професор Володимир Лущак.

З 11:30 до 12:30 слухачі матимуть можливість обирати лекції, які читатимуть представники різних напрямів підготовки. Це «Біохімія та біотехнологія на службі людства» або «Фіторізноманіття Івано-Франківської області та шляхи його збереження»; а також «Правдиві та хибні уявлення про здоровий спосіб життя» або «Хімія і життя: історія, сучасність та майбутнє».

З 12:30 до 15:30 гості заходу зможуть взяти участь у демонстрації різноманітних біологічних та хімічних дослідів.

З 15:30 до 17:00 – співробітники кафедри біохімії та біотехнології продовжать проведення науково-популярних лекцій, які стосуватимуться біополімерів, вітамінів та біологічного моніторингу довкілля.

Детальна програма тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #днінаук-2016 #Новаенергія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...