Підпал українського прапора в Польщі — чиясь спланована провокація

Вчора, 11 листопада, поляки на марші незалежності підпалили прапор України. Українські та польські ЗМІ блискавично розтиражували цю новину.

Зрозуміло, що такий інформаційний привід є вигідним для когось. А українські журналісти стали інструментом в процесі поширення такої інформації, — пише 0342.ua.

Таку точку висловив український журналіст Роман Реведжук у себе на сторінці у Facebook. 

"На марші незалежності, польські націоналісти спалили український прапор" - з подібними заголовками, облетіла сорока українські ЗМІ.
Редакції, навіть не захотіли проаналізувати випадок, а тупо, копіями, заливали переклад, з сайту "Газета Виборча". Яка належить пану Качинському. Так - так, тому самом дружбану Путіна і колишньому прем’єру Польщі, котрого рідний брат президент Польщі(уже покійний) змушений був попросити у відставку, бо перший загорівся зіркою і як кажуть поляки: "жондзів до своєй кишені".
Прапор дійсно спалили, палили його п’яні "півтори каліки", а знімав один з фрілансерів тієї ж газети.. І пішла інформаційна розкачка, але вона пішла тільки в Україні та Польщі. Для чого це робилося, здогадатися не трудно. Тобто, можна вважати більшість українських журналістів, котрі ставили цю новину, свідомими підігрувачами в розпалюванні війни, або тупими невігласами. Ну і можна де-факто вважати, що міністерства інформаційної політики в Україні не існує, а-так, створена кишенька, для забезпечення кума зарплатою", — пише він.


Роман продовжує: "Ті хто збираються ображатися за написане, я пораджу, йти помити свій жовтий рот хлоркою і не називати себе більше журналістами, бо така шваль як Ви, розпалюєте ворожнечу між народами. Треба було голову в розетку включити, аби думалка звернула увагу на тих, більше півмільйона українських заробітчан в Польщі. 
На початку 2014, розпалювали на Сході ненависть, постійно підігрівали ненависницький процес, так і продовжуєте. Вам мало війни з Росією, то хочете запалити з Польщею. Придурки.
Наостанок - я вже писав недавно, ми настільки боремось з окупацією збоку Росії, що не зауважуємо загрози окупації з боку Польщі. І цей процес можливий, за допомогою отаких інфовкидувань, цими чорноротими журналістами. В цій ситуації, ні в якому разі, не треба було придавати широкої уваги суспільства, мала запуститися в роботу держмашина дипломатії, яка мала виступити з вимогою притягнення до відповідальність, тих проплачених п’яниць. Не переможемо ми, з такими умовами в жодній війні, якщо не застосуємо народну дипломатію, в комплексі з державою!"

А як ви оцінюєте цей прецедент? Це провокація третьої сторони чи позиція поляків?

Івано-Франківськ новини підпал прапор польща націоналісти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі