![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
10:00, 14 листопада 2016 р.
В області сталися три ДТП за добу
За минулу добу на Івано-Франківщині до лікарень потрапили троє прикарпатців внаслідок аварійних ситуацій на дорозі.
В Івано-Франківську на вул. Івасюка не розминулися автомобілі "Хюндай Аксент" та "Фольксваген Пасат" з вини водія "Хюндаю", 68-річного жителя с. Підпечари. Внаслідок зіткнення жінка за кермом "Фольксвагена", 29-літня мешканка Франківська, госпіталізована в ОКЛ.
На Калущині в селі Копанки місцевий мешканець 1995 р.н. на автівці "Фіат Добло" вдарився в припаркований "Камаз" на вул. С.Бандери. У результаті ДТП до нейрохірургії Калуської ЦРЛ потрапила 47-річна пасажирка "Фіату".
А в Косівському районі в селі Пістинь 54-річний шофер "ВАЗ2106" наїхав через погану видимість на 50-літнього мешканця Пістиня, внаслідок чого той опинився в Косівській ЦРЛ.
Будьте обережними на дорозі, тим паче, зараз, під час поганих погодніх умов, аби зберегти своє здоров'я і життя!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...