![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
12:56, 16 листопада 2016 р.
Патрульні влаштували лазерні бої з франківськими школярами (ФОТО)
Шкільні поліцейськи вчили дітей грати в лазертаг та розповідали про правила поводження зі зброєю. Вони мали на меті наочно продемонструвати, як не просто бути поліцейським, а також задля налагодження дружніх стосунків з молоддю.
11 листопада шкільні офіцери поліції спільно з ГО «Федерація спортивного лазертагу» на базі загальноосвітньої школи-ліцею №23 Прикарпатського університету ім. В. Стефаника організували навчально-товариські ігри з лазертагу серед старшокласників.
Захід складався з двох етапів: навчально-виховного (правильне поводження зі зброєю і тактика пересування приміщеннями) та самої гри, під час якої учні на практиці застосовували вивчене.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...