
07:40, 17 листопада 2016 р.
Мешканці чотирьох мікрорайонів міста перебувають без гарячої води
У зв'язку із неналежним станом внутрішньобудинкових систем гарячого водопостачання, мешканці близько 70 будинків Івано-Франківська перебувають без гарячого водопостачання. Мова йде про мікрорайони Каскад, Позитрон, БАМ та Пасічна.
Про це директор ПК «Івано-Франківськтеплокомененерго» Василь Рущак повідомив кореспондентам Бліц-Інфо, передає 0342.ua.
Він повідомив, що наразі комісія проводить обстеження, зокрема у тих місцях, де встановлені індивідуальні теплові пункти і де їх планують встановити за кошти міжнародних інвесторів. Відтак, провівши усі необхідні перевірки, повна картина буде відома за два тижні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:57
25 червня
Оголошення
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
11:28, 18 червня
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня

Коментарі