• Головна
  • За наукові здобутки в Івано-Франківську дарують нетбук і електронну книгу
13:39, 10 травня 2012 р.

За наукові здобутки в Івано-Франківську дарують нетбук і електронну книгу

Сьогодні в Івано-Франківську студенти вузів міста змагаються за цінні призи, демонструючи свої наукові здобутки. Це вже другий етап конкурсу студентських наукових робіт, присвячений 350-річчю Івано-Франківська «Від граду Рівери до м.Івано-Франківська: крізь віки в сьогодення та майбутнє».

На першому етапі студенти надсилали оргкомітету свої роботи, а пізніше було вибрано найкращі з них. Усі переможці першого туру й так отримали своєрідну винагороду – публікацію у збірнику наукових праць. І лише троє найкращих за підсумками захисту своїх робіт отримають нетбук, електронну книгу і медіа-плеєр.

Тематика стосується Івано-Франківська, але охоплює різні галузі: архітектура, гендерна політика, соціально-економічний розвиток, туризм, екологія, культура. Метою конкурсу є стимулювання наукової діяльності студентів, залучення їх до збереження історико-культурної спадщини Івано-Франківська та вирішення практичних проблем розвитку міської інфраструктури, а також включення молоді у процес розробки шляхів соціально-економічного розвитку міста.

Конкурс відбувається за підтримки історико-краєзнавчого об’єднання «Моє місто», ГО «Галицький історико-політологічний центр» та за сприяння Івано-Франківської міськради. Проходив він і минулого року. Тоді його темою був «Порівняльний досвід трансформацій у постсоціалістичних країнах та Україна в 1989-2010 роках».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...