• Головна
  • Спеціальна комісія перевірить якість харчування в школі-садку №3
20:03, 17 листопада 2016 р.

Спеціальна комісія перевірить якість харчування в школі-садку №3

Батьки, діти яких відвідують івано-франківську школу-садок №3, б'ють на сполох через незадовільну якість харчування з закладі. На їх вимогу Департаментом освіти і науки було скликано спеціальну комісію, яка детально перевірить роботу даного закладу.

Деякі батьки дошкільнят цього садка скаржаться на те, що їхніх дітей там погано харчують, а на кухні – антисанітарія. Ще з вересня вони вирішили контролювати харчування своїх дітей, про що повідомили медсестру та завідувача закладу. До таких дій вони вдалися після того, як їм набридло терпіти те, що діти приходять додому голодними, скаржаться на біль у животі та потрапляють у лікарні.

Ревізії робилися неодноразово і батьки бачили, що не раз в меню зазначалися одні страви, а по факту подавалися інші. Також, за їх словами, в харчуванні дітей немає різноманітності, відсутні кондитерські вироби, фрукти.

«Останньою краплею стало те, що коли ми прийшли на обід (а там була пшенична каша, суп гороховий і підлива з курячим м’ясом), то у підливі були грудки муки, а в каструлі ми знайшли хрящ, шкірки і волокна м’яса. Не шматки, а волокна. А м’яса мало би бути 38 грамів на дитину», ― розповідає одна з мам, Зоряна Маланчук.

Директор школи-садка №3 Ганна Дорошенко звинувачення на свою адресу відкидає. Як пише Галицький кореспондент, вона позиціонує себе як поетеса, журналіст, корінна франківчанка та директор школи-садка для неадекватних та малозабезпечених. Вона повністю відкидає звинувачення батьків. Ба більше, називає їх неадекватними.

Сьогодні були ініційовані збори, на яких були присутні батьки дошкільнят, директрока та члени скликаної комісії від Департаменту освіти.

Близько 40 хвилин зборів зайняли взаємні докори між батьками та Ганною Дорошенко.

Батьки нарікали на низьку якість харчування та те, що «після перевірки порції стали більшими, та животи в дітей не перестали боліти».

Директорка ж казала, що вони харчують дітей так добре, як тільки можуть і заперечила те, що називала когось неадекватами.

На зібранні були присутні члени комісії, яку скликав Департамент освіти та науки за скаргою, направленою до них батьками. Її очолила Наталія Микула. Також за подіями слідкував начальник Департамент освіти та науки Івано-Франківського міськвиконкому Ігор Смаль.

Проте остаточне заключення своєї роботи комісія оголосить тільки 22 листопада. Пані Микула наголосила, що відбуватиметься розгляд не лише харчування, а й питання розподілення та витрати коштів в закладі, адже це також цікавило батьків. Буде проведено повну інвентаризацію школи-садку. Своє заключення зробить також і санстанція.

«Ми щорічно інспектуємо харчування в школах. Цього року плануємо зробити ряд перевірок і в садочках, адже надійшло чимало запитів від батьків. Проблема полягає в тому, що доступ до дошкільних закладів обмежений, проте ми вже зробили відповідний запит в санстанцію», ― коментує ситуацію голова ГО "Мами Прикарпаття" Мар'яна Вершиніна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #школа-садок№3 #харчування #комісія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...