• Головна
  • Інспекція руху маршруток через зупинку "Магазин "Веселка" — чи збільшиться їх кількість в годину пік?
11:50, 21 листопада 2016 р.

Інспекція руху маршруток через зупинку "Магазин "Веселка" — чи збільшиться їх кількість в годину пік?

Сьогодні, 21 листопада, управління транспорт і зв'язку в Івано-Франківську організувало комісію, яка оцінювала рух маршрутних автобусів та загальну ситуацію на зупинці "Магазин "Веселка", що по вулиці Вовчинецькій.  Від висновків комісії залежатиме, чи збільшиться там кількість автотранспорту. 

Комісію було скликано через скарги громадян:

Записати

Записати

Представники УТіЗ перевіряли рух транспорту в період найбільшого напливу пасажирів — з 7:30 до 8:30. До них також долучився журналіст 0342.ua.

Через дану зупинку проходять наступні маршрути: 28, 24, 32, 34, 34А, 41.

За результатами спостережень, маршрутки рухалися стабільно і часто — інтервал між ними складав 5-7 хвилин. Проте машини під номерами 32 та 34 приходили на місце вже заповненими, нові пасажири ледь могли знайти собі там місце. Не набагато менше людей було в маршрутках за номером 28.

Варто зазначити, що раніше рішенням виконкому було збільшення кількість машин на 32-му маршруті з шести одиниць до восьми. 

«Вирішуючи питання збільшення кількості транспорту на цих маршрутах, необхідно враховувати ще й те, скільки пасажирів їде в зворотньому напрямку. Ми бачимо, що назад вони їдуть напівпорожні, тобто цей шлях для перевізника є збитковим... В інтересах перевізників зробити коло швидше і швидше завантажитися пасажирами, бо це, в першу чергу, бізнес і їх прибуток» — пояснює член комісії, заступник начальника управління транспорту і зв'язку Андрій Гіглюк.

Також важливою складовою є кількість пасажирів-пільговиків. Під час перевірки велику частину тих, хто користувався послугами маршруток, складали школярі, які мають право безкоштовного проїзду.

Загалом, за перший день перевірки члени комісії не побачили особливих проблем з перевезенням громадян, проте відзначили, що це може бути через свято — День святого Михайла, коли працівники робочих спеціальностей мають вихідний. Моніторинг руху транспорту на зупинці триватиме до кінця тижня, після чого комісія зробить своє остаточне заключення.

Зазначимо, що такі перевірки в місті проводяться не в перше. Раніше через скарги громадян інспектувався рух транспорту через зупинки біля АС-2, АС-3 та на вул. Незалежності, 67 навпроти готелю Надія. Тоді перевірка показала, що кількість транспортних засобів відповідає пасажиропотоку і введення додаткових одиниць транспорту не є доцільним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #інспекціятранспорту #МагазинВеселка #УТіЗ #АндрійГіглюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...